Forum Pabianicki Klub Koszykówki 99 www.pkk99.pl Strona Główna Pabianicki Klub Koszykówki 99 www.pkk99.pl

Żak

Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 364

Skąd: "Mam tak samo jak ty miasto moje a w nim - swoich ludzi"

PostWysłany: Pią 20:41, 20 Paź 2006    Temat postu: 2. kolejka - seniorzy (PKK'99 - Ósemka Skierniewice)

UMKS Księżak Łowicz - ŁKS Łódź

PKK '99 - Ósemka Skierniewice

No to zaczynamy zabawę. W niedzielę na hali przy ul. Grota-Roweckiego o godzinie 16:30 rozpocznie się pierwszy mecz sezonu. Pierwsze spotkanie trzecioligowców po [zmiana PJ] czteroletniej przerwie.
Zapowiada się ciekawy pojedynek. W 1. kolejce drużyna gości wysoko pokonała ŁKS - 81:56. Wy natomiast rozegraliście parę sparingów z juniorami oraz z łódzkim Startem. Wszystko wygraliście, ale... Mecz ligowy rządzi się innymi prawami. Mam jednak nadzieję, że zdążyliście się zgrać, nie zdeprymuje Was ligowy debiut i wygracie przed własną publicznością.
Powodzenia i do zobaczenia !! !! !!

Ostatnio zmieniony przez Edzia dnia Nie 14:30, 10 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Aga
Żaczek

Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 9

PostWysłany: Pią 21:38, 20 Paź 2006    Temat postu:

juz nie moge sie doczekac niedzielnego meczu ! licze na wspaniale widowisko (ktore zazwyczaj ma miejsce, gdy gracie) Smile POWODZENIA !!! SmileSmileVery Happy

jak to wyglądało??

Ostatnio zmieniony przez !Plum! dnia Nie 22:33, 22 Paź 2006, w całości zmieniany 1 raz
ochnik
Żaczek

Posty: 68

PostWysłany: Nie 23:03, 22 Paź 2006    Temat postu:

raz lepiej raz gorzej, przegrywalismy 20, doszlismy na 5, mozna bylo lepiej zagrac, ale pierwszy mecz, nowy niezgrany team, nastepny meczc bedzie lepszy:D

Ziutek
Żaczek

Posty: 40

PostWysłany: Nie 23:22, 22 Paź 2006    Temat postu:

Dokładnie. Od początku prowadzenie gości, doszło już do dwudziestu punktów, do przerwy 32:49, potem w trzeciej kwarcie PKK'99 doszło Ósemkę na 5 punktów, ale goście odjechali ponownie i ostatecznie wygrali 92:75.

Edzia
Żak

Posty: 364

PostWysłany: Pon 0:01, 23 Paź 2006    Temat postu:

W miniony weekend sezon koszykarski otworzyli panowie. (...) Pokonani schodzili za to seniorzy PKK’99, którzy ulegli trzecioligowej Ósemce Skierniewice 75:92.

(...)

Trzecioligowcy mieli trudniejszą przeprawę. Nie tylko dlatego, że ich rywal w 1. kolejce wysoko pokonał zespól z Łowicza. Nasza drużyna gra z sobą zaledwie niecałe dwa miesiące, jest wciąż na etapie zgrywania się i docierania. Widać to było wyraźnie w niedzielnym debiucie. Gra była nieco chaotyczna, niepewna. Siadła także skuteczność. Po 7. minutach gry w I kwarcie mieliśmy dwa razy mniej punktów niż przyjezdni (8:16). Do końca tej części meczu obie drużyny zdobyły jeszcze po 7 punktów, tym samym ustalając wynik po I kwarcie na 15:23. Pierwsze 5. minut II ćwiartki to pogoń za Ósemką. Po rzucie Marka Różyckiego i wykorzystaniu osobistego przegrywaliśmy 27:33, ale wydawało się, że utrzymujemy łatwy do odrobienia dystans. Niestety, coś dziwnego stało się z zespołem. Koszykarze ze Skierniewic zaczęli rządzić na pabianickim parkiecie. Wchodzili w naszą obronę jak w masło, sami dobrze spisując się w defensywie. Do szatni zawodnicy PKK’99 schodzili z 17. punktową stratą. Po przerwie obraz gry nieznacznie uległ zmianie. Znowu momenty mieli nasi, ale to było wciąż za mało na dobrze dysponowanych gości. W tej kwarcie popis gry dał Różycki, ale sam jeden nie mógł odwrócić losów spotkania. Przed ostatnią kwartą przegrywaliśmy 56:65. Minuta wystarczyła by przewaga Ósemki stopniała do 5. oczek. Punkty Mariusza Łysio i Roberta Defecińskiego ożywiły grę naszych i dość licznie zgromadzoną publiczność. Niestety, tylko chwilę mogliśmy cieszyć się z dobrej postawy „pomarańczowych”. Kilka błędów w obronie i niecelnych rzutów zemściło się. Na nic zdała się waleczność Defecińskiego. Kiedy znowu traciliśmy 10 punktów, zaczęliśmy próbować odrabiać tę stratę rzutami zza linii 6.25m. Niecelność tych rzutów i brak zbiórek tylko przynosił korzyść przyjezdnym. Końcówka spotkania przypominała początek – bałagan w naszych szeregach, brak zdecydowania w działaniu, nieporozumienia w obronie. Na 3,5 minuty przed końcem przegrywaliśmy już 69:80. Można było powiedzieć, że jest już po meczu. Ostatnie punkty w pierwszym meczu III ligi po 4-letniej przerwie zdobył najlepszy w naszym zespole, Robert Defeciński, ustalając wynik końcowy na 75:92 dla Ósemki Skierniewice.
Punkty zdobyli: Robert Defeciński 24, Marek Różycki 20, Piotr [zmiana PJ]Dobrosz 12, Szymon Juniak 7, Paweł Senderowicz 5, Mariusz Łysio 4 oraz Marcin Śpionek 3.
W niedzielę PKK’99 gra na wyjeździe. O godzinie 17:00 rozpocznie się mecz z ŁKS Łódź.

maya
Żaczek

Posty: 6

PostWysłany: Pon 9:05, 23 Paź 2006    Temat postu: literówka

Edzia ...Pan Vice-Prezes Piotr ma na nazwisko Dobrosz. . . .Smile)))pozdrawiam i dzieki za relacje

Janek PKT

Dołączył: 28 Sie 2006
Posty: 267

PostWysłany: Pon 10:32, 23 Paź 2006    Temat postu:

Zmieniłem już.
Edzia, dzięki za arty - ukażą się w ŻP?

Szkoda tylko wyniku, ale mimo, że gra była momentami chaotyczna, dobre momenty nastrajają optymistycznie.
Skierniewice to poważny skłąd i bardzo ograny, z aspiracjąna II Ligę.
Spokojnie do przodu a będziemy w stanie powalczyć z nimi w drugiej rundzie.
Ale pracy moc przed nami!! Cool

Edzia
Żak

Posty: 364

PostWysłany: Pon 11:27, 23 Paź 2006    Temat postu: Re: literówka

maya napisał:

Tak tesh myślałam, ale Marcin Świątek napisał Bobrosz więc... Rolling Eyes Laughing Sorczak Embarassed Smile.

PSik. O latach przerwy także dowiedziałam się na meczu. Jakoś tak mi uciekły dwa lata Embarassed. Dzięki Prezes!