Forum Pabianicki Klub Koszykówki 99 www.pkk99.pl Strona Główna Pabianicki Klub Koszykówki 99 www.pkk99.pl

5. kolejka - juniorzy (PKK'99 - Start Łódź)

Żaczek

Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 55

Skąd: Pabianice

PostWysłany: Wto 20:30, 14 Lis 2006    Temat postu: 5. kolejka - juniorzy (PKK'99 - Start Łódź)

UMKS Piotrcovia - ŁKS Łódź

Junak Radomsko - MSZS Kutno

PKK '99 Pabianice - Start Łódź

Ósemka Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz

Czas zacząć 5. kolejkę ligi juniorskiej. Nasi chłopcy (faceci) o 12:00 na własnej hali graja ze Startem Łódź.Mamy nadzieje że nasi chłopcy znowóż wygrają.Powodzenia!

Posty: 364

Skąd: "Mam tak samo jak ty miasto moje a w nim - swoich ludzi"

PostWysłany: Wto 23:33, 14 Lis 2006    Temat postu: Re: 5. kolejka - juniorzy

Młody KIBIC napisał:
(...)Nasi chłopcy (faceci) (...)

Papuga!! Razz Razz Laughing

Powodzenia i do zobaczenia na hali - na 12tą powinnam się zwlec z łóżka Rolling Eyes Laughing Wink.

orzeL#6
Żaczek

Posty: 188

Skąd: pabianice

PostWysłany: Czw 17:47, 16 Lis 2006    Temat postu:

tez sie pojawie w nieodłącznym trykocie!!

Edzia
Żak

Posty: 364

PostWysłany: Sob 15:44, 18 Lis 2006    Temat postu:

PKK'99 - Start Łódź 78:57 (22:7; 20:14; 21:9; 15:27)

Gratuluję wygranej! Po raz 1wszy widziałam Was w meczu ligowym i muszę powiedzieć, że gracie lepiej niż w turnieju. Widać postęp. Co prawda, musicie popracować nad rzutami wolnymi, wyprowadzaniem piłki Razz, rozgrywający nie mogą tak szybko kończyć kozła Razz, no i trochę tesh dokładniejsze podania muszą być, ale tak to naprawdę niezła gra Very Happy Very Happy.

Wszystko dokładnie opiszę w arcie, który wrzucę jutro, bo dziś to nawet nie mam do tego głowy Cool Embarassed Very Happy.

PostWysłany: Sob 18:11, 18 Lis 2006    Temat postu:

no niesłabe zwcyięstwo:D nie ma co:) myślałem, że większy opór nam postawią... niestety stroje to nie wyznacznik gry;)

EDIT: Ahhh widzę że temat obfity w dyskusjęVery Happy czyżby forum "siadło"?

Edzia
Żak

Posty: 364

PostWysłany: Nie 23:16, 19 Lis 2006    Temat postu:

PKK’99 – Start Łódź 78:57 (22:7; 20:14; 21:9; 25:27)

Wciąż niepokonani

Trwa dobra passa juniorów Pabianickiego Klubu Koszykówki ’99. W minioną sobotę bez problemów pokonali rywali zza miedzy, zespół Startu Łódź. Już po pierwszych minutach wiadomo było, że mecz jest nasz.
Od początku spotkania kibice byli świadkami bieganiny od kosza do kosza, z pokazem szybkich i nieskutecznych rzutów. Gra z obu stron była bardzo chaotyczna, nieuporządkowana. Jednak to nasz zespół miał celniejsze oko. Od stanu 6:5 w 4. minucie meczu (kosz Michała Ochnickiego) odskoczyliśmy po rzucie Szymona Juniaka na 17:5 na półtorej minuty przed końcem I kwarty. Jeszcze po syrenie końcowej dwa osobiste dorzucił Piotr Fronczak i mieliśmy przewagę aż 15. punktów. W II odsłonie lepiej bronić zaczęli goście. Utrudniło nam to zdecydowanie grę. Niedość, że mieliśmy problemy z wyjściem z własnej połowy, to jeszcze presja czasu powodowała błędy w ataku pozycyjnym. Pierwsze punkty w tej części zdobył Adrian Pelc po 3. minutach gry! Na nasze szczęście wciąż z koszem rozmijali się rywale. Średnio co trzecia ich akcja była skuteczna. Za to postawili strefę w obronie. Jednak tylko przez chwilę byliśmy bezradni. Szybko do akcji włączyli się nasi trójkowi koszykarze. Zza linii 6.25m trafił Fronczak, a po nim dwukrotnie Kasper Krajewski i ponownie Fronczak. Na 2. minuty przed przerwą prowadziliśmy już 40:17. Łodzianie punkty zdobywali głównie z rzutów osobistych. Dobrze broniący „pomarańczowi” byli nie do przejścia. Po 20. minutach gry mieliśmy na swoim koncie dwa razy więcej punktów niż zespół przyjezdny – 42:21. Taki wynik wprowadził nieco rozluźnienia w nasze szeregi. Jednak nadal powiększaliśmy konto. Akcje naszych zawodników mogły się podobać. Graliśmy bardzo zespołowo, kilka asyst było naprawdę na dobrym poziomie, nie zabrakło wsadów. Odpuściliśmy za to nieco w obronie, ale i tak nie wykorzystywali tego zawodnicy Startu. Po kolejnej ładnej akcji zakończonej rzutem niekwestionowanego lidera Juniaka drużyna PKK’99 wygrywała 61:28. Ostatnia kwarta to zwykła formalność. Rozhulał się w niej Bartosz Jezierski, który pociągnął i zmniejszył rozmiar porażki swej drużyny. To głównie dzięki niemu, ale i „dzięki” naszemu wyhamowaniu i zwolnieniu tempa, Start Łódź przegrał tylko 21. punktami. Gdyby nasi juniorzy utrzymali wysoki poziom gry w ataku, nie gubili się przy mocnym kryciu rywali, a także wciąż współpracowali w obronie, to ponad trzydziestopunktowe prowadzenie dowieźliby do końca. Ale ponieważ wygranych się nie sądzi, nie napiszę, że cechą młodości jest właśnie niepełna koncentracja przez 40. minut spotkania. Ale ważne kolejne zwycięstwo.
Następny mecz koszykarze PKK’99 grają dopiero 2. grudnia w Piotrkowie Trybunalskim z tamtejszą Piotrcovią UMKS.

Punkty: Juniak 31, Fronczak 12, Krajewski 9, Ochnicki 8, Jończyk i Jurga po 5, Pelc 4, Cieślak 3 oraz Szućko 1.
W zespole Startu Łódź najlepszym był wspomniany Bartosz Jezierski, zdobywca 18. punktów.

===============================================

Oto art. Nie jestem z niego zadowolona Confused. Jakoś tak brak mi weny w ten weekend Confused.
Zatem możecie w końcu coś mego "klawiaturowego pióra" - konstruktywnie - skrytykować Smile Razz Smile.

Ostatnio zmieniony przez Edzia dnia Nie 23:54, 19 Lis 2006, w całości zmieniany 1 raz
szymon#11
Żaczek

Posty: 106

PostWysłany: Nie 23:22, 19 Lis 2006    Temat postu:

no naprawde widac ze weny brak ( ciekawe dlaczego Question hihihi ) a meczyk faktycznie ładny Smile oby wiecej takich..

PostWysłany: Nie 23:30, 19 Lis 2006    Temat postu:

Coś z meczyku ze Startem. Krótki filmik. Ale obiecuję, że będzie więcej. Także z innych meczy. Cool
EDIT

2EDIT

Ostatnio zmieniony przez #PeTeR# dnia Pon 18:47, 20 Lis 2006, w całości zmieniany 2 razy
Edzia
Żak

Posty: 364

PostWysłany: Nie 23:58, 19 Lis 2006    Temat postu:

Tak, zapomniałam o Adrianie, ale zdobył On 4pkt, a Adam i Tomek zdobyli po 5. punktów. Już poprawione, dzięki.

A Szymon, nie rzecz w tym, że art krótki, bo akurat jak tak się dużo prowadzi, to nie ma "o czym" pisać, ale że tak jakoś... Mało atrakcyjny ten arcik... Confused. No cóż, bywa i tak Razz.

PostWysłany: Pon 0:04, 20 Lis 2006    Temat postu:

Faktycznie Edziu, Twój dzisiejszy art, jest podobny do gry naszych chłopców pod jednym względem, jest tak samo chaotyczny. Zawsze po meczu dowiadywałam się czegos o nim, natomiast dziś czytałam kilka razy żeby dobrze zrozumieć Smile
Trudniej się skupić i połapać co na tym boisku sie naprawdę działo.
Ale i tak zostanę twoja wielbicielką, bo pewna jestem że jest to wyjątek potwierdzajacy regułę...że świetnie piszesz.Smile

Mnie osobiście, ten mecz bardzo sie podobał, no... może poza ostatnią kwartą. Podobała mi się "agresja" Szymka, którą wreszcie troszkę ujawnił, fajna gra Adama Jurgi który śmiało podejmował grę z przeciwnikiem, i ogólnie gra całej drużyny.
Również rewelacyjny był doping i "trenerskie" krzyki Orła z trybun Smile.
A że jeszcze oprócz tego wygrali czwarty mecz z rzędu, to juz wogóle frajda.
Trzymam więc za Was kciuki chłopaki, i oby tak dalej!

Edzia
Żak

Posty: 364

PostWysłany: Pon 0:16, 20 Lis 2006    Temat postu:

jolaj napisał:
Faktycznie Edziu, Twój dzisiejszy art, jest podobny do gry naszych chłopców pod jednym względem, jest tak samo chaotyczny.

Ehh..., no sorczak. Ale kurdę, trudno skupić się na pisaniu, kiedy myśli kimś innym pochłonięte Embarassed Embarassed.
Wiem jednak, że jeśli chcę być dobrą autorką relacji sportowych (takie nazewnictwo, bo nie uważam się za dziennikarza - i w tym przypadku to żadna fałszywa skromność), to nic nie może mnie rozpraszać. Dlatego dziękuję za słowa krytyki, obiecuję poprawę.

Za to Twój wpis jest takim postem, jakich oczekuje się do forumowiczów Razz Razz Cool Wink. I razem z Tobą trzymam w dalszym ciągu kciukasy za chłopaków Very Happy.
A co do Orła - dlaczemu siedziałeś na trybunach a nie na ławce?

PSik. No i witam Cię na forum, jolaj Very Happy.

Ostatnio zmieniony przez Edzia dnia Pon 0:37, 20 Lis 2006, w całości zmieniany 1 raz